Produkte > GRAYHILL INC. > 62D11-01-250S
62D11-01-250S Grayhill Inc.
62A-D-V-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62D11-01-250S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, no pushbutton, 25.0in. cable, connector .050in. centers.
Weitere Produktangebote 62D11-01-250S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62D11-01-250S 62D11-01-250S Hersteller : Grayhill grhls00091_1-2289075.pdf Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, no pushbutton, 25.0in. cable, connector .050in. centers