Produkte > GRAYHILL INC. > 62D11-02-070CH
62D11-02-070CH Grayhill Inc.
62A-D-V-Datasheet
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 32PPR
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62D11-02-070CH Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, pushbutton, 7.0in. cable, connector .100in. centers.
Weitere Produktangebote 62D11-02-070CH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62D11-02-070CH 62D11-02-070CH Hersteller : Grayhill grhls00091_1-2289075.pdf Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, pushbutton, 7.0in. cable, connector .100in. centers