Produkte > GRAYHILL INC. > 62D11-02-080CH
62D11-02-080CH Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62AVD.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ENCODER OPTICAL 32POS 8" CBL
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62D11-02-080CH Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, pushbutton, 8.0in. Cable, connector .100in. Centers.
Weitere Produktangebote 62D11-02-080CH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62D11-02-080CH Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62AVD-335162.pdf Encoders Encoder, 5V input, high torque, 11.25° or 32 positions, pushbutton, 8.0in. Cable, connector .100in. Centers