Produkte > GRAYHILL > 62H3022-H9-040C
62H3022-H9-040C
62H3022-H9-040C Grayhill
Opt_Encoder_62H-334976.pdf
Hersteller: Grayhill
Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck A), Concentric, 22 deg; or 16 positions (deck B), w/ pushbutton, 4.0in. cable, connector
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62H3022-H9-040C Grayhill