Produkte > GRAYHILL > 62H4522-H9-020C
62H4522-H9-020C
62H4522-H9-020C Grayhill
Opt_Encoder_62H-334976.pdf
Hersteller: Grayhill
Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 22 deg; or 16 positions (deck B), pushbutton, 2.0in. Cable, connector
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62H4522-H9-020C Grayhill