Produkte > GRAYHILL INC. > 62H4530-H0-060S
62H4530-H0-060S Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62H.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: ROTARY ENCODER OPTICAL 8/12PPR
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62H4530-H0-060S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), w/o pushbutton, 6.0in. cable, stripped.
Weitere Produktangebote 62H4530-H0-060S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62H4530-H0-060S 62H4530-H0-060S Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62H.pdf Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), w/o pushbutton, 6.0in. cable, stripped