Produkte > GRAYHILL INC. > 62H4545-H0-040S
62H4545-H0-040S Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62H.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL ENCODER
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62H4545-H0-040S Grayhill Inc.
Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), w/o pushbutton, 4.0in. cable, stripped.
Weitere Produktangebote 62H4545-H0-040S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62H4545-H0-040S 62H4545-H0-040S Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62H-334976.pdf Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), w/o pushbutton, 4.0in. cable, stripped