Produkte > GRAYHILL INC. > 62H4545-H9-040C
62H4545-H9-040C Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62H.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL ENCODER
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62H4545-H9-040C Grayhill Inc.
Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), Concentric, Non-Turn, pushbutton, 4.0in. cable, connector.
Weitere Produktangebote 62H4545-H9-040C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62H4545-H9-040C 62H4545-H9-040C Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62H-334976.pdf Encoders Encoder, High Torque, Concentric, 45 deg; or 8 positions (deck A), Concentric, 30 deg; or 12 positions (deck B), Concentric, Non-Turn, pushbutton, 4.0in. cable, connector