Produkte > GRAYHILL INC. > 62V22-02-030SH
62V22-02-030SH Grayhill Inc.
Opt_Encoder_62AVD.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: OPTICAL ENCODER
Produktbewertung abgeben
Technische Details 62V22-02-030SH Grayhill Inc.
Encoders Encoder, 3.3V input, 22.5° or 16 positions, pushbutton, 3.0in. Cable stripped cable, .100" centers.
Weitere Produktangebote 62V22-02-030SH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
62V22-02-030SH 62V22-02-030SH Hersteller : Grayhill Opt_Encoder_62AVD-335162.pdf Encoders Encoder, 3.3V input, 22.5° or 16 positions, pushbutton, 3.0in. Cable stripped cable, .100" centers