6510-V-48-0
6510-V-48-0 Pomona Electronics
download?token=IvlxXHfh
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59 4'
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BNC to BNC
Operating Temperature: 50°C
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6510-V-48-0 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG59 4', Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BNC to BNC, Operating Temperature: 50°C, Cable Type: RG-59, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Kabellänge - Imperial: 4
Mantelfarbe: Black
Steckverbinder auf Steckverbinder: BNC Plug to BNC Plug
Kabellänge - Metrisch: 1.2
Impedanz: 75
Koaxialkabel: RG59
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (15-Jun-2015)
Produkt ist nicht verfügbar
6510-V-48-0 6510-V-48-0 Hersteller : Pomona Electronics d6510_100-1514354.pdf RF Cable Assemblies TRUE 75 OHM CABLE