Produkte > KNOWLES NOVACAP > 6560R224K202NT
6560R224K202NT
6560R224K202NT Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: R2D
Size / Dimension: 0.650" L x 0.598" W (16.50mm x 15.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6560R224K202NT Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: R2D, Size / Dimension: 0.650" L x 0.598" W (16.50mm x 15.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 0.22 µF.