Produkte > TDK > NLV32T-R68J-PF
NLV32T-R68J-PF
NLV32T-R68J-PF TDK
nlv32t-r68j-pf.pdf
Hersteller: TDK
Inductor General Purpose Molded/Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.45A 0.6Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NLV32T-R68J-PF TDK
Description: FIXED IND 680NH 450MA 600MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NLV32T-R68J-PF NLV32T-R68J-PF Hersteller : TDK nlv32t-r68j-pf.pdf Inductor General Purpose Molded/Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.45A 0.6Ohm DCR 1210 T/R
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
NLV32T-R68J-PF NLV32T-R68J-PF Hersteller : TDK Corporation inductor_commercial_standard_nlv32-pf_en.pdf Description: FIXED IND 680NH 450MA 600MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 450 mA
Mindestbestellmenge: 67
Mindestbestellmenge: 9
680NH 450MA 600MOHM SM (NLV32T-R68J-PF - TDK Corporation)
Produktcode: 203455
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 1210
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 25.2MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 450 mA