684MKP275KG
684MKP275KG Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.681" (17.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)
auf Bestellung 4110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MKP275KG Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.681" (17.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MKP275KG 684MKP275KG Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MKP.pdf Safety Capacitors 0.68uF 10%
auf Bestellung 1679 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
684MKP275KG 684MKP275KG Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.68uF 10%