684MMR400K
684MMR400K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm)
auf Bestellung 3378 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MMR400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm).
Weitere Produktangebote 684MMR400K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MMR400K 684MMR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.68uF 10% tol 400V