684MPW400K
684MPW400K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.339" L (15.00mm x 34.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MPW400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.591" Dia x 1.339" L (15.00mm x 34.00mm).
Weitere Produktangebote 684MPW400K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MPW400K 684MPW400K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.68uF 10% tol 400V