684MSR630K
684MSR630K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.299" L x 0.551" W (33.00mm x 14.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MSR630K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.299" L x 0.551" W (33.00mm x 14.00mm).
Weitere Produktangebote 684MSR630K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MSR630K 684MSR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.68uF Volts 10% FILM/IC