684MWR400K
684MWR400K CDE / Illinois Capacitor
MWR.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.68uF 400V 20%
auf Bestellung 171 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684MWR400K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.08 Ohms, Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.339" L (12.50mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684MWR400K 684MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.08 Ohms
Size / Dimension: 0.492" Dia x 1.339" L (12.50mm x 34.00mm)