684PHC400K
684PHC400K Cornell Dubilier Knowles
PHC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.9 mOhms
Size / Dimension: 0.472" Dia x 1.339" L (12.00mm x 34.00mm)
auf Bestellung 1518 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 684PHC400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.9 mOhms, Size / Dimension: 0.472" Dia x 1.339" L (12.00mm x 34.00mm).
Weitere Produktangebote 684PHC400K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
684PHC400K 684PHC400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PHC.pdf Film Capacitors 0.68uF 400V 10%
Produkt ist nicht verfügbar
684PHC400K 684PHC400K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) PHC.pdf Film Capacitors 0.68uF 400V 10%