685K100CS4
685K100CS4 Cornell Dubilier Knowles
CS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 10DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: 10-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polymer, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 685K100CS4 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 10DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: 10-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polymer, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms.
Weitere Produktangebote 685K100CS4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
685K100CS4 685K100CS4 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CS-19269.pdf Film Capacitors 6.8uF 100V Capstick