685MMR100K
685MMR100K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
auf Bestellung 15478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 685MMR100K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
685MMR100K 685MMR100K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMR.pdf Film Capacitors 6.8uF 100V 10%
auf Bestellung 3197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
685MMR100K 685MMR100K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 6.8uF 100V 10%