687ALG025MGBJ
687ALG025MGBJ Cornell Dubilier Knowles
ALG.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 3985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 687ALG025MGBJ Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 135 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
687ALG025MGBJ 687ALG025MGBJ Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALG.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 680uF 25V 20% tol POLYMER
auf Bestellung 1063 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
687ALG025MGBJ 687ALG025MGBJ Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) ALG.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 680uF 25V 20% tol POLYMER
687ALG025MGBJ 687ALG025MGBJ Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALG.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 680uF 25V 20% tol POLYMER