Produkte > SIEMENS > 6AV72411BB350FA0
6AV72411BB350FA0
6AV72411BB350FA0 Siemens
d42945fcd6232479e1fe09f7849cf777d3e5d10e.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Packaging: Box
Display Type: 15" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC