Produkte > SIEMENS > 6AV72411LC550FA0
6AV72411LC550FA0 Siemens
?format=pdf&caller=SIOS&mlfbs=6AV72411LC550FA0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 22" MT (1920 X 1
Packaging: Box
Display Type: 22" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC