Produkte > SIEMENS > 6AV72413BA455AA1
6AV72413BA455AA1 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D6AV7241-3BA45-5AA1%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Packaging: Bulk
Display Type: 15" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC