Produkte > SIEMENS > 6AV72413DB070GA0
6AV72413DB070GA0 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=6AV7241-3DB07-0GA0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 19" ST (1366 X 7
Packaging: Bulk
Display Type: 19" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC