Produkte > SIEMENS > 6AV72415BB300FA0
6AV72415BB300FA0
6AV72415BB300FA0 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=6AV7241-5BB30-0FA0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 15" ST (1280 X 8
Packaging: Box
Display Type: 15" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC