Produkte > SIEMENS > 6AV72415DA470DA0
6AV72415DA470DA0
6AV72415DA470DA0 Siemens
a4bba6037b14952910aec19dbb626bc39117697b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 19" ST (1366 X 7
Packaging: Box
Display Type: 19" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC