Produkte > SIEMENS > 6AV72415EG050FA0
6AV72415EG050FA0 Siemens
5e264f7d1e7075f862b13c52dd4363c5435e536d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 22" ST (1920 X 1
Packaging: Box
Display Type: 22" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC