Produkte > SIEMENS > 6AV72415EG120FE1
6AV72415EG120FE1 Siemens
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 22" ST (1920 X 1
Packaging: Bulk
Display Type: 22" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC