Produkte > SIEMENS > 6AV72415JB020FA0
6AV72415JB020FA0 Siemens
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC 477E
Packaging: Box
Display Type: 15" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC
Core Processor: Intel® Core™ i5-6442EQ
Approval Agency: CE, CSA, cULus, EAC, FCC, KC, RCM, UL
Ingress Protection: IP20/IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Expansion Type: PCIe
Operating System: Supports Windows 7/10
Storage: Supports SATA
Memory: DDR4 (16GB Max Capacity)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6AV72415JB020FA0 Siemens
Description: SIMATIC IPC 477E, Packaging: Box, Display Type: 15" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC, Core Processor: Intel® Core™ i5-6442EQ, Approval Agency: CE, CSA, cULus, EAC, FCC, KC, RCM, UL, Ingress Protection: IP20/IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Expansion Type: PCIe, Operating System: Supports Windows 7/10, Storage: Supports SATA, Memory: DDR4 (16GB Max Capacity).