Produkte > SIEMENS > 6AV72415LB050FA0
6AV72415LB050FA0
6AV72415LB050FA0 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=6AV7241-5LB05-0FA0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 22" MT (1920 X 1
Packaging: Bulk
Display Type: 22" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC