Produkte > SIEMENS > 6AV72415LH050GA0
6AV72415LH050GA0 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D6AV7241-5LH05-0GA0%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC477E 22" MT (1920 X 1
Packaging: Bulk
Display Type: 22" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC