Produkte > SIEMENS > 6AV72417KC080FA0
6AV72417KC080FA0
6AV72417KC080FA0 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=6AV7241-7KC08-0FA0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC 477E. 19" MULTITOUCH
Packaging: Box
Display Type: 19" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 100 ~ 240VAC, 24VDC