Produkte > SIEMENS > 6AV72610GD231AA0
6AV72610GD231AA0 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D6AV72610GD231AA0%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: SIMATIC IPC677E. 19" MULTITOUCH
Packaging: Bulk
Display Type: 19" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount
Type: Panel PC
Voltage - Supply: 110 ~ 230VAC
Core Processor: Intel® Core™ i7-8700 4.6GHz