6AX103K5 Semtech Corporation
180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf
Hersteller: Semtech Corporation
Description: CAP CER 10000PF 5KV X7R NONSTND
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.669" L x 0.654" W (17.00mm x 16.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6AX103K5 Semtech Corporation
Description: CAP CER 10000PF 5KV X7R NONSTND, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.669" L x 0.654" W (17.00mm x 16.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.299" (7.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 6AX103K5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6AX103K5 6AX103K5 Hersteller : Semtech SEMTS05381_1-3356878.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C 6X 103PF 5KV