6AX223K4 Semtech Corporation
180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf
Hersteller: Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 4KV X7R NONSTND
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.669" L x 0.654" W (17.00mm x 16.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6AX223K4 Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 4KV X7R NONSTND, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.669" L x 0.654" W (17.00mm x 16.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.299" (7.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote 6AX223K4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6AX223K4 6AX223K4 Hersteller : Semtech 180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C 6X 223PF 4KV