Produkte > SIEMENS > 6EP13222BA00
6EP13222BA00
6EP13222BA00 Siemens
6EP13222BA00_datasheet_en-3271212.pdf
Hersteller: Siemens
DIN Rail Power Supplies SITOP PSU100S 12V/7A,120/230VAC,12V/7VDC
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6EP13222BA00 Siemens
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 1.97" W x 4.92" H (120.0mm x 50.0mm x 125.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: cCSAus, CE, cULus, UL, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 7A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC.
Weitere Produktangebote 6EP13222BA00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6EP13222BA00 6EP13222BA00 Hersteller : Siemens dce81e050a86813b363e128eb82a65cf490cc118.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 1.97" W x 4.92" H (120.0mm x 50.0mm x 125.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: cCSAus, CE, cULus, UL
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 7A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC