6EX123K4 Semtech Corporation
180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf
Hersteller: Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.012UF 4KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.803" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.700" (17.78mm)
Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 0.012 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6EX123K4 Semtech Corporation
Description: CAP CER 0.012UF 4KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.803" L x 0.375" W (20.40mm x 9.53mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.700" (17.78mm), Height - Seated (Max): 0.874" (22.20mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 0.012 µF.
Weitere Produktangebote 6EX123K4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6EX123K4 6EX123K4 Hersteller : Semtech 180pF-.39uF_Rev_Oct_2008.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded C 6X 123PF 4KV ENCAP