6KP22CAH
6KP22CAH Eaton - Electronics Division
6KPE_DS.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6KP22CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote 6KP22CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6KP22CAH 6KP22CAH Hersteller : Eaton Electronics 6KPE_DS.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6KPE AUTO, 22V