Produkte > SIEMENS > 6SL32202YE480UB0
6SL32202YE480UB0
6SL32202YE480UB0 Siemens
5c9cd3ec5c88838a9ec4020c837cc4fe4448a6fa.pdf
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 338A
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC
Voltage - Load: 400 ~ 480V
Wattage - Load: 132000 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32202YE480UB0 Siemens
Description: G120X IP20 380...480V 132KW FSF, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 338A, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 380 ~ 480VAC, Voltage - Load: 400 ~ 480V, Wattage - Load: 132000 W.