Produkte > SIEMENS > 6SL32203YC240UB0
6SL32203YC240UB0
6SL32203YC240UB0 Siemens
314587891f486899c854a40f57815c919082a758.pdf
Hersteller: Siemens
Description: G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Packaging: Box
For Use With/Related Products: G120X Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 37.8A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 200 ~ 240VAC
Voltage - Load: 200 ~ 240V
Motor Type: AC Motor
Wattage - Load: 7500 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32203YC240UB0 Siemens
Description: G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC, Packaging: Box, For Use With/Related Products: G120X Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 37.8A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 200 ~ 240VAC, Voltage - Load: 200 ~ 240V, Motor Type: AC Motor, Wattage - Load: 7500 W.