Produkte > SIEMENS > 6SL32203YC240UP0
6SL32203YC240UP0
6SL32203YC240UP0 Siemens
1bfa4958f4c3896c29802a65116ced9a93c41d46.pdf
Hersteller: Siemens
Description: G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Packaging: Box
For Use With/Related Products: G120X Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 37.8A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 200 ~ 240VAC
Voltage - Load: 200 ~ 240V
Motor Type: AC Motor
Part Status: Active
Wattage - Load: 7500 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 6SL32203YC240UP0 Siemens
Description: G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC, Packaging: Box, For Use With/Related Products: G120X Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 37.8A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 200 ~ 240VAC, Voltage - Load: 200 ~ 240V, Motor Type: AC Motor, Part Status: Active, Wattage - Load: 7500 W.
Weitere Produktangebote 6SL32203YC240UP0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
6SL32203YC240UP0 6SL32203YC240UP0 Hersteller : Siemens 6SL3220_3YC24_0UP0_datasheet_en-3272730.pdf Motor Drives G120X IP20 200...240V 7.5kW FSC UF