7.2OEFMA112 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 112A 7.2KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 112A
Mounting Type: Requires Holder
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA
Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7.2OEFMA112 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 112A 7.2KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 112A, Mounting Type: Requires Holder, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA, Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC.