7.2OHGMA140 Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.JCY-15E.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 140A 7.2KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 140A
Mounting Type: Surface Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA
Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7.2OHGMA140 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 140A 7.2KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 140A, Mounting Type: Surface Mount, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 45kA, Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC.
Weitere Produktangebote 7.2OHGMA140
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7.2OHGMA140 7.2OHGMA140 Hersteller : Bussmann / Eaton skuPage.JCY-15E.pdf Specialty Fuses 72KV140A 25" OIL