7.2TFLSJ125 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 125A 7.2KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.992" Dia x 11.500" L (76.00mm x 292.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 125A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Class: T
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 40kA
Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7.2TFLSJ125 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 125A 7.2KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.992" Dia x 11.500" L (76.00mm x 292.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 125A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Class: T, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 40kA, Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC.