7.2WFMSJ100 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 100A 7.2KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA
Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7.2WFMSJ100 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 100A 7.2KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 63kA, Voltage Rating - AC: 7.2 kVAC.
Weitere Produktangebote 7.2WFMSJ100
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7.2WFMSJ100 Hersteller : Bussmann / Eaton abe14678_ac07_4a08_8813_faa12ccda82e-43665.pdf Specialty Fuses 7.2KV 100A M/S 1242