Produkte > GRAYHILL > 70-IAC24A
70-IAC24A
70-IAC24A Grayhill
IO_Mod_AC_Input-335391.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules I/O Module, Standard, digital input AC, 24Vdc logic, 220Vac load
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70-IAC24A Grayhill
Description: AC INPUT MODULE 240V, Features: Hold Down Screw, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Voltage - Output: 24VDC, Style: Standard, Voltage - Input: 240VAC, Current - Output: 10mA, Type: AC Input Module, Turn On Time: 20ms, Turn Off Time: 20ms, Current - Input: 6 mA.
Weitere Produktangebote 70-IAC24A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70-IAC24A Hersteller : Grayhill Inc. 70x-idcxs-datasheet.pdf Description: AC INPUT MODULE 240V
Features: Hold Down Screw
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Voltage - Output: 24VDC
Style: Standard
Voltage - Input: 240VAC
Current - Output: 10mA
Type: AC Input Module
Turn On Time: 20ms
Turn Off Time: 20ms
Current - Input: 6 mA