Produkte > GRAYHILL > 70-OAC24A
70-OAC24A
70-OAC24A Grayhill
Grayhill_07272021_7db2d6_1bf553dbb7e6442eaa1d29a57-2509273.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules I/O Module Std digital output AC
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 494-498 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70-OAC24A Grayhill
Description: AC OUTPUT MODULE 3.5A, Features: Hold Down Screw, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage - Output: 24 ~ 280VAC, Style: Standard, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 3.5A, Type: AC Output Module, Turn On Time: 8.33ms, Turn Off Time: 8.33ms, Part Status: Active, Current - Input: 9 mA.
Weitere Produktangebote 70-OAC24A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70-OAC24A 70-OAC24A Hersteller : Grayhill Inc. 70X-ODC-Datasheet Description: AC OUTPUT MODULE 3.5A
Features: Hold Down Screw
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage - Output: 24 ~ 280VAC
Style: Standard
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 3.5A
Type: AC Output Module
Turn On Time: 8.33ms
Turn Off Time: 8.33ms
Part Status: Active
Current - Input: 9 mA