Produkte > GRAYHILL > 70-ODC24B
70-ODC24B
70-ODC24B Grayhill
IO_Mod_DC_Output-335110.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules I/O Module, Standard, digital output DC, 24Vdc logic, 3-60Vdc low leakage
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70-ODC24B Grayhill
Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A, Features: Hold Down Screw, Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 3 ~ 60VDC, Style: Standard, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 3.5A, Type: DC Output Module, Turn On Time: 0.075ms, Turn Off Time: 0.50ms, Part Status: Active, Current - Input: 9 mA.
Weitere Produktangebote 70-ODC24B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70-ODC24B 70-ODC24B Hersteller : Grayhill Inc. 70X-ODC-Datasheet Description: DC OUTPUT MODULE 3.5A
Features: Hold Down Screw
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage - Output: 3 ~ 60VDC
Style: Standard
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 3.5A
Type: DC Output Module
Turn On Time: 0.075ms
Turn Off Time: 0.50ms
Part Status: Active
Current - Input: 9 mA