Produkte > GRAYHILL > 70-ODC24R
70-ODC24R
70-ODC24R Grayhill
grhls01087_1-2289300.pdf
Hersteller: Grayhill
I/O Modules 100VAC/VDC 10W
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 70-ODC24R Grayhill
Description: DC OUTPUT MODULE 500MA, Features: Hold Down Screw, Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC, Style: Standard, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 500mA, Type: DC Output Module, Turn On Time: 1ms, Turn Off Time: 1ms, Part Status: Active, Current - Input: 16 mA.
Weitere Produktangebote 70-ODC24R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
70-ODC24R 70-ODC24R Hersteller : Grayhill Inc. 70X-ODCXR-Datasheet Description: DC OUTPUT MODULE 500MA
Features: Hold Down Screw
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage - Output: 0 ~ 120VAC, 0 ~ 100VDC
Style: Standard
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 500mA
Type: DC Output Module
Turn On Time: 1ms
Turn Off Time: 1ms
Part Status: Active
Current - Input: 16 mA